>  Actuele vacatures    |                                                                 
   
 

Hidrostal Benelux  
Zernikestraat 35

3316 BZ Dordrecht 

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
info@hidrostal.be
info@hidrostal.nl

 
   
  HomeHomeHomeHomeHomeHomeHomeHome    
       
Contactpersonen bij Hidrostal Benelux
    U bevindt zich hier: Hidrostal Benelux » Contact    
         
   

Het sales- en serviceteam van Hidrostal Benelux bestaat louter uit technici die jarenlange ervaring hebben met de Hidrostal producten en diensten. Hieronder vindt u ons team met de bijbehorende contactgegevens. Kijk hier om te zien of wij momenteel vacatures beschikbaar hebben.

Bart de Crom   Wim van Dam   Rob Dielissen   Sjoukje van der Meer
             
Bart de Crom
Managing Director

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 22 27 09 37
bart@hidrostal.nl  
  Wim van Dam
Sales Manager

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 22 27 12 54
wim@hidrostal.nl 
  Rob Dielissen
Operations Manager

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 22 43 36 12
rob@hidrostal.nl   
  Sjoukje van der Meer
Management Assistant

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
sjoukje@hidrostal.nl  
             
Hatim Boulhriri   Jack Ditvoorst   Samuel Okojie   Edward van Gent
             
Hatim Boulhriri
Inside Sales Coordinator

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
hatim@hidrostal.nl  
  Jack Ditvoorst
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 51 33 75 63
jack@hidrostal.nl   
  Samuel Okojie
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
samuel@hidrostal.nl 
  Edward van Gent
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
edward@hidrostal.nl 
             
Esther Vis   Merel Brasser   Dévon Dokman   Daisy Bauer
             
Esther Vis
Sales Administration

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
esther@hidrostal.nl 
  Merel Brasser
Sales Engineer - Spare Parts


Tel. +31(0)78 - 65 22 111
merel@hidrostal.nl 
  Dévon Dokman
Salesadministration/
Purchase

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
devon@hidrostal.nl  
  Daisy Bauer
Service Coordinator

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 53 35 00 43
daisy@hidrostal.nl 
             
Carolyn Hamilton   Edwin Pol   Hans Vermeulen   Robert Huygens
             
Carolyn Hamilton
Manager Finance & Administration

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 20 29 43 61
carolyn@hidrostal.nl 
  Edwin Pol
Senior Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 51 33 77 93
edwin@hidrostal.nl    
  Hans Vermeulen
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 51 33 73 16
hans@hidrostal.nl
  Robert Huygens
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
robert@hidrostal.nl 
             
Timothy Kamman   Cor Fransooijs   Alexander de Jong   Erwin van Horik
             
Timothy Kamman
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
timothy@hidrostal.nl 
  Cor Fransooijs
Engineering

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
cor@hidrostal.nl   
  Alexander de Jong
Engineering

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
alexander@hidrostal.nl    
  Erwin van Horik
Logistics

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
erwin@hidrostal.nl  
             
             
             
             
             

   
   
         
         
Waar vindt u ons?
 
 
   
   



   
         
   

   
   

Producten

Onderwaterpompen
Lagerstoelpompen
Axialflowpompen
Visvriendelijke pompen
Compactpompen
Prerotatiesystemen
Bedford grootvolume pompen
SuperBetsy pompsystemen

Toepassingsgebieden

Afvalwaterzuiveringen
Stedelijk afvalwater
Oppervlaktewater
Industrieel afvalwater
Food & beverage
Slibverwerking
Grond-, weg- en waterbouw
Tunnelbouw
Offshore

Service

Onderhoud en service
Activiteiten
Onderhoudscontracten
Spare parts
Advies & support

Downloads
Handleidingen
Pump selector
Brochures

Hidrostal Benelux
Zernikestraat 35
3316 BZ Dordrecht
Nederland

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
info@hidrostal.nl   |  info@hidrostal.be

© Copyright Hidrostal Benelux
Webdesign:
Devaca