>  Actuele vacatures    |                                                                 
   
 

Hidrostal Benelux  
Zernikestraat 35

3316 BZ Dordrecht 

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
info@hidrostal.be
info@hidrostal.nl

 
   
  HomeHomeHomeHomeHomeHomeHomeHome    
       
Contactpersonen bij Hidrostal Benelux
    U bevindt zich hier: Hidrostal Benelux » Contact    
         
   

Het sales- en serviceteam van Hidrostal Benelux bestaat louter uit technici die jarenlange ervaring hebben met de Hidrostal producten en diensten. Hieronder vindt u ons team met de bijbehorende contactgegevens. Kijk hier om te zien of wij momenteel vacatures beschikbaar hebben.

Bart de Crom   Wim van Dam   Carolyn Hamilton   Daphne Stefan
             
Bart de Crom
Managing Director

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 22 27 09 37
bart@hidrostal.nl  
  Wim van Dam
Sales Manager

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 22 27 12 54
wim@hidrostal.nl 
  Carolyn Hamilton
Manager Finance

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 20 29 43 61
carolyn@hidrostal.nl 
  Daphne Stephan
Management Assistant

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
daphne@hidrostal.nl  
             
Luc Van den Berge   Jack Ditvoorst   Hatim Boulhriri   Samuel Okojie
             
Luc Van den Berge
Sales Manager België

Tel. +32 (0) 3 - 369 22 05
Mob. +32(0)471 – 87 52 23
luc@hidrostal.be
  Jack Ditvoorst
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 51 33 75 63
jack@hidrostal.nl   
  Hatim Boulhriri
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
hatim@hidrostal.nl  
  Samuel Okojie
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
samuel@hidrostal.nl 
             
Mark Ruimschoot   Stefan Schmitt   Gert Kooiman   Merel Brasser
             
Mark Ruimschoot
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
mark@hidrostal.nl  
  Stefan Schmitt
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
stefan@hidrostal.nl  
  Tim van Ham
Sales Engineer België

Tel. +32 (0) 3 - 369 22 05
tim@hidrostal.be   
  Merel Brasser
Sales Engineer - Spare Parts


Tel. +31(0)78 - 65 22 111
merel@hidrostal.nl 
             
Esther Vis   Marike Mandemaker   Daisy Bauer   Kas Kaleta
             
Esther Vis
Sales Administration

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
esther@hidrostal.nl 
  Marike Mandemaker
Sales Service Administration

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
marike@hidrostal.nl    
  Daisy Speksnijder - Bauer
IT / ERP Coördinator

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 53 35 00 43
daisy@hidrostal.nl 
  Kas Kaleta
Project Coördinator

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
info@hidrostal.nl   
             
Edwin Pol   Timothy Kamman   Hans Vermeulen   Robert Huygens
             
Edwin Pol
Service Coördinator

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 51 33 77 93
edwin@hidrostal.nl    
  Timothy Kamman
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 1 3838 045
timothy@hidrostal.nl 
  Hans Vermeulen
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
hans@hidrostal.nl
  Robert Huygens
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 51 33 73 16
robert@hidrostal.nl 
             
Bastiaan Nuyten   Tim van Ham   Erwin van Horik    
             
Bastiaan Nuijten
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
bastiaan@hidrostal.nl  
  Gert Kooiman
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
gert@hidrostal.nl 
  Erwin van Horik
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
erwin@hidrostal.nl  
   
             
Cor Fransooijs   Alexander de Jong        
             
Cor Fransooijs
Engineering

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
cor@hidrostal.nl   
  Alexander de Jong
Engineering

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
alexander@hidrostal.nl    
       
             
             

   
   
         
         
Waar vindt u ons?
 
 
   
   



   
         
   

   
   

Producten

Onderwaterpompen
Lagerstoelpompen
Axialflowpompen
Visvriendelijke pompen
Compactpompen
Prerotatiesystemen
Bedford grootvolume pompen
SuperBetsy pompsystemen

Toepassingsgebieden

Afvalwaterzuiveringen
Stedelijk afvalwater
Oppervlaktewater
Industrieel afvalwater
Food & beverage
Slibverwerking
Grond-, weg- en waterbouw
Tunnelbouw
Offshore

Service

Onderhoud en service
Activiteiten
Onderhoudscontracten
Spare parts
Advies & support

Downloads
Handleidingen
Pump selector
Brochures

Hidrostal Benelux
Zernikestraat 35
3316 BZ Dordrecht
Nederland

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
info@hidrostal.nl   |  info@hidrostal.be

© Copyright Hidrostal Benelux
Webdesign:
Devaca