>  Actuele vacatures    |                                                                 
   
 

Hidrostal Benelux  
Zernikestraat 35

3316 BZ Dordrecht 

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
info@hidrostal.be
info@hidrostal.nl

 
   
  HomeHomeHomeHomeHomeHomeHomeHome    
       
Contactpersonen bij Hidrostal Benelux
    U bevindt zich hier: Hidrostal Benelux » Contact    
         
   

Het sales- en serviceteam van Hidrostal Benelux bestaat louter uit technici die jarenlange ervaring hebben met de Hidrostal producten en diensten. Hieronder vindt u ons team met de bijbehorende contactgegevens. Kijk hier om te zien of wij momenteel vacatures beschikbaar hebben.

Bart de Crom   Wim van Dam   Carolyn Hamilton   Rianne ter Steeg
             
Bart de Crom
Managing Director

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 22 27 09 37
bart@hidrostal.nl  
  Wim van Dam
Sales Manager

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 22 27 12 54
wim@hidrostal.nl 
  Carolyn Hamilton
Manager Finance

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 20 29 43 61
carolyn@hidrostal.nl 
  Rianne ter Steeg
Management Projects Assistant

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
rianne@hidrostal.nl    
             
Maurice Visser   Jack Ditvoorst   Stefan Schmitt   Samuel Okojie
             
Maurice Visser
Sales Manager België

Tel. +32 (0) 3 - 369 22 05
info@hidrostal.be
  Jack Ditvoorst
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 51 33 75 63
jack@hidrostal.nl   
  Stefan Schmitt
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
stefan@hidrostal.nl  
  Samuel Okojie
Sales Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
samuel@hidrostal.nl 
             
Merel Brasser   Onno Pijl   Esther Vis   Daisy Bauer
             
Merel Brasser
Sales Engineer - Spare Parts

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
merel@hidrostal.nl 
  Onno Pijl
Sales Engineer België

Tel. +32 (0) 3 - 369 22 05
onno@hidrostal.be   
  Esther Vis
Office Manager

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
esther@hidrostal.nl 
  Daisy Speksnijder - Bauer
Service Coördinator

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 53 35 00 43
daisy@hidrostal.nl 
             
Kas Kaleta    Edwin Pol   Cor Fransooijs   Alexander de Jong
             
Kas Kaleta
Project Coördinator

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 82 86 57 14
kas@hidrostal.nl   
  Edwin Pol
Service Manager

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
Mob. +31(0)6 - 51 33 77 93
edwin@hidrostal.nl    
  Cor Fransooijs
Engineering

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
cor@hidrostal.nl   
  Alexander de Jong
Engineering

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
alexander@hidrostal.nl    
             
Hans Vermeulen   Robert Huygens   Robert Huygens   Robert Huygens
             
Hans Vermeulen
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
hans@hidrostal.nl
  Thierry van der Marel
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
thierry@hidrostal.nl 
  Frans Borsten
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
frans@hidrostal.nl 
  Peter Schakel
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
thierry@hidrostal.nl 
             
Bastiaan Nuyten   Tim van Ham   Erwin van Horik    
             
Bastiaan Nuijten
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
bastiaan@hidrostal.nl  
  Gert Kooiman
Service Engineer

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
gert@hidrostal.nl 
  Erwin van Horik
Logistiek medewerker

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
erwin@hidrostal.nl  
   
             

   
   
         
         
Waar vindt u ons?
 
 
   
   



   
         
   

   
   

Producten

Onderwaterpompen
Lagerstoelpompen
Axialflowpompen
Visvriendelijke pompen
Compactpompen
Prerotatiesystemen
Bedford grootvolume pompen
SuperBetsy pompsystemen

Toepassingsgebieden

Afvalwaterzuiveringen
Stedelijk afvalwater
Oppervlaktewater
Industrieel afvalwater
Food & beverage
Slibverwerking
Grond-, weg- en waterbouw
Tunnelbouw
Offshore

Service

Onderhoud en service
Activiteiten
Onderhoudscontracten
Spare parts
Advies & support

Downloads
Handleidingen
Pump selector
Brochures

Hidrostal Benelux
Zernikestraat 35
3316 BZ Dordrecht
Nederland

Tel. +31(0)78 - 65 22 111
info@hidrostal.nl   |  info@hidrostal.be

© Copyright Hidrostal Benelux
Webdesign:
Devaca